גרידים שפת האור

גרידים בשפת האור

גרידים של גיאומטריה מקודשת – שפת האור

איך עובד גריד בשפת האור?

 

גרידים הם הכלים בהם אנו משתמשים בשפת האור. בשפת האור העבודה האנרגטית, הריפוי, האור, השינוי, התיקון והמודעות – כל אלו נכנסים לדף אחד ויותר בהתאם לצורך המוגדר בבקשה הנמצאת בכותרת הדף. מתחת לכותרת המייצגת את הרצון מצויים איורי צורות צבעוניים.

אנשים המקבלים גרידים בתדירות גדולה לעיתים אינם מצליחים לחבר בין האיור שקיבלו, לתהפוכות החיים שהם חווים בתקופה שלאחר כתיבת הגריד, ולעיתים הם אינם מבינים את אופי הקשר בין הדף עם הציורים לבין התהליך שיוביל לשינוי עמוק ברמה הרוחנית הנפשית והארצית.

ההסבר לכך הינו פשוט:

גריד (רשת בעברית) הוא למעשה טבלה, המייצגת כתיבה מחדש של צבעים, צורות, ותנועה בשדה האנרגטי שלנו ושל סביבתנו. הגריד למעשה מסכם את כל התהליך אותו אנו עתידים לעבור ביחס לנושא מסוים. זו תהליך שמתוכנן על ידי המטפל בשפת האור.

אני אוהבת להתייחס לגרידים כאל תוכנה, נוסחה, או פשוט שיר, סיפור או ציור. אבל, אם ננסה להסביר את הדברים כפי שהם, יש סיבה לכך שטרם השגתם דבר בו אתם חושקים, כגון: קידום בעבודה, שינוי מקום עבודה, מקום מגורים, יחסים עם האחר וכדומה. הסיבה לכך יכולה להיות קשורה אליכם, לאדם במשפחתכם, לאישיותכם, לחינוך שקיבלתם, או אולי לנטייה מולדות שלכם. יתכן כי החשיבה בנושא זה אינה מאוזנת, או שטרם למדתם כיצד להשיג תוצאות בתחום הזה מכיוון שהייתם עסוקים בתחומים אחרים.

בטיפול הילינג המטפל מביט ובוחן את ההילה שלכם ומנתח את מצבה, מחליט איזו צ’קרה יש לפתוח, מנקה את ההילה, פותח את הצ’קרות במספר טיפולים כאשר לאחר מכן מרגיש המטופל מחובר יותר עד כדי שהבעיה נפתרת או נעלמת.

בשפת האור העבודה הינה שונה. המטפל שואל מה אתם רוצים, ולאחר מכן בוחן ברמה האנרגטית מדוע הדבר אותו אתם רוצים אינו מצוי בחייכם. לאחר בירור זה המטפל מכין את הגריד. הגריד הינו למעשה הוראות פעולה הניתנות לתת המודע שלכם, למעשה מי שמפעיל את שפת האור הינו המטופל. כל אדם יודע כבר את שפת האור וברגע שהוא רואה את המשפט המתוקן בנושא מתחילה מיד ההגשמה.

על הגריד עובדים בשלבים מובנים, שלבי העבודה על הגריד הם: בשלב הראשון מרבית האנשים חווים עייפות, לעיתים נרגנות שגם היא מובילה לעייפות, לעיתים חולשה או כל דבר המסמן עבורכם ועבורכם בלבד שאתם נמצאים בתהליך של עליית תדר. שפת האור עובדת עם האור הגבוה ביותר וכל גריד אותו תזמינו, בין אם הנושא שלו קשור למציאת עבודה טובה יותר, מציאת דירה, או אפילו התפתחות רוחנית, יתחיל בכך שיעלה לכם את התדר להדהוד המתאים לגיאומטריות המקודשות עימן שפת האור עובדת.

 

לאחר מספר ימים בהם חוויתם עליה בזמן השינה או צורך מוגבר יותר מהרגיל בשתיית קופאין, מגיע השלב השני, שלב הניקוי שחל לעיתים כשבועיים לאחר תחילת הגריד.

אנשים שונים חווים שלב זה באופנים שונים. יש אנשים המפתחים שפעת קלה ונותנים לגוף לפלוט רעלים שהצטברו בו משך שנים. אחרים חווים ניקוי ברמה הרגשית יותר ומשחררים מעמקי ליבם מטענים שהצטברו בו במשך שנים וחיכו לבוא לידי ביטוי. אחרים יחושו צורך לצאת לטבע, לכל אדם תהליך התנקות ייחודי משלו.

בשלב הבא רגישות היתר מתחילה להתאזן. חלקה כמובן שלא יעלם, משום שנעשית עבודה על התדר ברמת הדהוד גבוהה יותר. חלקה היה כרוך בהתעסקות בנושאים רגישים והשפעתה מתחילה להתפוגג אט אט.

עבודתו האמיתית של הגריד מתחילה כאשר אנו ממורכזים יותר, ואני מסייגת זאת לרמת ההרגשה, משום שלרמת הנעת הדברים והאנרגיות בעולם, עובד הגריד כבר מן הרגע הראשון, אולם אנו היינו “מוצפים” מדי מכדי לחוש זאת.

בשלב הבא נשים לב כי אט אט צצות ומתגלות תפניות חדשות בחיינו. אדם שרצה עבודה חדשה, פנוי עתה ומתחיל בשליחת קורות חיים. מקרה אמיתי: אדם שפוטר גילה ביום כתיבת הגריד כי מקום עבודתו רוצה אותו בחזרה, ובמקביל, קיבל הצעה ממקום אחר לגמרי.

כמו בכל טיפול לאחר הריאקציה מגיעה הפעולה. בני זוג שהיו במערכת יחסים בעייתית עברו בתחילה תקופה רגישה ולאחר מכן עברו לשיחות כנות ולשינויי התנהגות שאפשרו להם לראות תוצאות. קיימים נושאים שמטופלים רבים סבורים כי הם אינם ניתנים לטיפול כלשהו אולם הם נפתרים בדרך פלא.

מה קורה כאן בעצם? המטפל רואה את השדה האנרגטי ויודע לשנות ולסדר אותו. וכך כאשר אנו נתחבר יותר לתובנה עמוקה אודות החופש שלנו מדפוסי העבר, נוכל בקלות רבה יותר לשנות דברים שהיה לנו קשה להכיל או לטפל בהם קודם.

מיותר לציין שלא הכל אור ואהבה. קיימים מקרים בהם נגלה דברים שאנו לא באמת רוצים, ואולי אז אכן הגריד לא השיג את מטרתו הכתובה, אולם המטופל קיבל מתנה אחרת, והתקרב עוד יותר להבנה על מה הוא אכן רוצה בחייו.

לדוגמה זוג שפנה אלי להכנת גריד בנושא פוריות. התאריך שנקבע בגריד הגיע, ללא הריון. עם זאת, התקבלה הבנה מדויקת יותר של הבעיה, הבנה שיכולה לאפשר את הפתרון המדויק לבעיה.

אם הגריד הסתיים, והמטרה טרם הושגה, או אפילו לא הושגה בחלקה, נבדוק שני דברים: האחד, האם אנו מבקשים משהו שנכון לנו לקבל. השני: האם התקדמנו לקראת ההגשמה.

אם התקדמנו נכין גריד מדויק יותר.

אם גריד לזוגיות הביא למחזרים אך אף אחד מהמחזרים לא נותר מעבר לחודש, נכין גריד לטיפול בקושי לשמירה על מערכת יחסים, או בנושא מסוים שעולה, בהתאם לקושי או לצורך.

קורים מקרים בהם אנו שומעים “לא” מצלצל מן היקום, אבל ה”לא” הזה הוא שלנו, ונדע בוודאות עד תאריך הסיום של הגריד מדוע לא השגנו את מה שאנו רוצים, ומה אנו יכולים לעשות עם זה על מנת שנקבל יותר ממה שאנו רוצים.

לפעמים ה”לא” לוקח אותנו למסע המופלא, בו נקבל הרבה יותר ממה שהיינו מקבלים לו קיבלנו “כן” כבר בתחילת הדרך. כאשר ביקשנו דבר כלשהו וקיבלנו תוצאה חלקית או שלילית, אנו נמצאים בתהליך גדילה שמצויה בו ההזדמנות להיות מדהימים.

בתקופת האוניברסיטה עבדתי עם הפסיכולוג אמנון בן צבי ז”ל, וממנו למדתי כי לפעמים תסכול זו המתנה הטובה ביותר שהיקום יכול לשלוח לנו. לפעמים הזמנתי תסכול במקומות שיכלה להיות הצלחה וקלות.

אם העבודה עם שפת האור גורמת לכם לתסכול, כדאי מאוד לבדוק את הבקשה. ייתכן שביקשתם צמיחה וזוהי דרכו המסתורית של היקום לשלוח לכם בדיוק את מבוקשכם.

שפת האור – גריד קהילתי

כחלק מלימוד השיטה מחויב כל עוסק בתחום שפת האור להכין גרידים קהילתיים של שפת האור, על מנת לשפר את חייה של הקהילה כולה. קהילה יכולה להיות כל קבוצה החל ממספר חד-ספרתי של אנשים ועד האנושות כולה. הבחירה איזה גריד לכתוב נובעת מהנושאים שעומדים על הפרק במודעות של מי שמכין את הגרידים ומהכוונה אלוהית אינטואיטיבית לכיוונים שבהם שינוי הוא אפשרי.
לא כל גריד קהילתי או אישי ניתן להכין, הדבר מותנה בקבלת הרעיון של השינוי המבוקש על-ידי הרצון הגבוה והסכמה לקבל מסגרת להבניית השינוי הזה. גריד שנדחה על-ידי התודעה הכללית לא יפעל גם אם מדובר בגריד אישי.
העולם משתנה ובשל לשינויים ויש הסכמה היום לפחות ברמה הנשמתית להעלאת תדרים, הוספת אור, יצירה של איזון ולצמיחה. ההתערבות של הגריד היא ליצור גל של אנרגיה שמתחיל בנקודה מסוימת ומסתיים בנקודה מסוימת שבה ניתן יהיה להגיד תודה קיבלנו.

גרידים שפת האור

גרידים נוספים בגיאומטריה המקודשת – שפת האור

הגרידים הגדולים בני 144 צורות אינם עובדים על מערכת הצ’אקרות המקובלת שהיא בת 7 צ’אקרות ו-7 גופים, אלא על מערכת שחורגת מהזמן הליניארי שאנו מכירים על כדור הארץ. מערכת 12 הצ’אקרות עובדת בזמן נצח והגריד שנכתב עשוי שלא להתממש עד תאריך ידוע כלשהו, עם זאת בדרך כלל העבודה שלו עמוקה יותר והתוצאות נשארות לאורך זמן. 12 העמודות מייצגות נתיבים לשינוי ולא את גופי ההילה כמו העמודות בגריד בן 49 הצורות.
גריד מוביוס האינסוף עוסק גם הוא בנושאים שאין להם הגשמה בזמן אלא תהליך של התפתחות ושל תנועה בתוך המבנה של סמל האינסוף. בניגוד לגריד של 144 הצורות, אין לו נקודת הגשמה אלא הוא פועל באופן תמידי, עד אשר פעולתו מתמוססת אל תוך האינסוף.

האפשרויות החברתיות של שפת האור

חלק עיקרי מעבודתי עם שפת האור הוא לתכנן ולהכין מבני שינוי וצמיחה לקהילה כשירות לבני האדם בסביבה הקרובה והרחוקה יותר. אני מודעת לכך שלכל אדם יש את הדרך שלו ואשמח לשיתוף פעולה של כל אדם בדרך שמדברת אל ליבו להטענת הנושאים המדוברים באור ובאהבה ולהעניק להם תנופה. בשנים האחרונות למשל כתבתי די הרבה גרידים של שפת האור, לטיפול בנושאים פוליטיים וחברתיים בישראל וכולנו מתחילים להרגיש את התוצאות ברמה של חשיבה מחודשת על מוסכמות חברתיות וברמה של הנעה של אנרגיה גם במקומות שלכאורה בלתי אפשרי לשנות.
כל תלמיד שלומד אצלי את שפת האור יוצא עם כלים להוסיף ולזרוע אור ומודעות ברמה החברתית הרחבה וזו הקרובה אליו ובהדרגה נוצרת רשת גדולה ורבת עוצמה של שינויים שכולנו מגשימים הרבה מעבר למרחב הפעולה של הפוליטיקה.
אם חיפשתם יכולת לשנות את המציאות בבית, בשכונה, בעיר ובמדינה, שפת האור תהווה עבורכם מתנה אדירה וכלי עשייה מדהים עד אשר בדומה למה שקרה לי לא תוכלו להבין איך חייתם בלעדיו עד היום.

דילוג לתוכן