תבניות 2

שפת האור לריפוי הגוף

תבניות 2

שפת האור – טכניקת ריפוי רבת עוצמה

שפת האור וריפוי הגוף הפיזי

ברבות השנים העיסוק שלי בטכניקת הריפוי – שפת האור היה בעיקר סביב “דברים חשובים” כמו הזמנת מערכת יחסים חדשה, קידום בעבודה, מעבר דירה, פתרון קשיים במשפחה או בכלל הפיכת החיים לקלים ונעימים יותר, לאחרונה חלה אצלי התחברות מחודשת לתחום שפת האור כטכניקה מדהימה של הילינג ולכבוד הוא לי לחלוק עמכם את התוצאות.

טיפול באמצעות שפת האור

כאשר ניגשים לטפל בעזרת שפת האור באדם החולה במחלה קשה ומבקשים להגשים עבורו ריפוי, העבודה בדרך כלל לא כרוכה בסדרה של טיפולי הילינג ולא בשכיבה על מיטת הטיפולים, לעיתים כל מה שנדרש זה מפגש חד פעמי עם המטפל, מפגש שיכול בימינו אנו להיעשות גם באמצעות הסקייפ. בסוף השיחה הראשונית, מכין המטפל בגיאומטריה המקודשת – שפת האור, דף צבעוני ומוסר אותו למטופל, בזה במקרים רבות מסתיימת האינטראקציה ביניהם. מנקודה זו ואילך אותו דף צבעוני שמכונה גריד, מייצג את תהליך הריפוי השלם כפי שיעבור אותו המטופל וברוב המקרים גם יכיל תאריך תפוגה. תאריך התפוגה מייצג את התאריך הסביר לדעת המטפל שבו ניתן יהיה להשלים את הריפוי המבוקש. הזמן שבין כתיבת הגריד לבין תאריך הסיום המצוין על הדף מוקדש לתהליך הריפוי עצמו.

תפיסת הריפוי של שפת האור

אחד העקרונות המכוננים של שפת האור הוא עקרון “כמו בעליונים כך בתחתונים”, לכאורה לא חידוש גדול לרוב המטפלים ואפילו לא לרוב האנשים שמחוברים להנחה שמה שאנחנו חווים כאן קשור אל המציאות שלנו בעולמות העליונים. למעשה, ההבנה של העיקרון והיכולת להתחבר אל המצב של המטופל בעולמות העליונים מאפשר חווית הילינג יוצאת דופן. אז איך בעצם מרפאים על ידי שפת האור? באמצעות השימוש בדף, המטפל מקודד את הצורה המאוזנת ואת זו שדורשת איזון של אותה מערכת פיזית שהתפקוד שלה אצל המטופל לקוי. אם המטופל סובל מכאב, המערכת שנמצאת ברגישות יתר או בחוסר איזון היא מערכת העצבים. הריפוי יתייחס למערכת העצבים פעמיים בהתיחסות לגוף הפיזי שממנו אנו מתחילים את התהליך ובהתייחסות למישורי הנשמה של האדם.

שפת האור בשונה מרוב טכניקות הריפוי האחרות אינה עוסקת בשחרור החסימות במרידיאנים, באיזון הגוף או בכל דרך עבודה אחרת שמתמקדת במה שלא מתפקד או זורם ברמה הפיזית. הטיפול נעשה למעשה בכך שהבעיה הנגלית, למשל כאב, מובילה אותנו לבעיה הסמויה, תופעה המקבילה לכאב ברמת הנשמה. הגריד או הריפוי נעשה למעלה ואחרי שהכאב הנשמתי נרפא, הריפוי הזה מגשים את עצמו במציאות הפיזית כהיעלמות של הכאב המטריד.

שפת האור – גריד ריפוי

גריד בטכניקה שפת האור הוא ייצוג פיזי של 49 צורות בגיאומטריה מקודשת וכותרת שמגדירה את הנושא והמטרה. הצורות המקודדות על הדף הן למעשה הייצוג הדו מימדי של גיאומטריות מקודשות אשר הופעלו בשדה ההילה של המטופל במבנה מסודר של שבע צ’קרות בשבעה גופים, עד להגשמת הריפוי ברמה הגבוהה של הנשמה. כאשר המקור משתחרר המחלה הארצית נעלמת מהר יותר או פחות.

למעשה הגריד מאבחן את הסיבות הראשונות לרגישות של מערכת העצבים ומגדיר את המצב הרצוי, תוך התווית הדרך מהמקום הנוכחי אל הריפוי השלם. הכתיבה על נייר מאפשרת גם למטופל להתיחס לגריד שנוצר עבורו, אם כי מבחינת הטכניקה עצמה המעורבות המודעת של המטופל אינה הכרחית.

התפתחות הריפוי באמצעות שפת האור

המטופל, שבדוגמא שלנו סובל מכאב כרוני, הולך הביתה עם הדף שמכיל את הקידוד של התהליך שעליו לעבור כדי להגשים ריפוי, ומנקודה זו ואילך מתחילים להתחולל בחיים שלו דברים שאינם קשורים לכאורה לכאב ממנו הוא סובל, חלומות, מפגשים, תהליכים, רגשות, מסעות, הצפות רגשיות והרבה אירועים אחרים יתרחשו באופן מתוזמן, על פי הכתוב בגריד, כך שהוא יוכל להגיע לשורש הכאב שלו במודע או שלא במודע ולאפשר שם את הריפוי. לאחר שרשרת האירועים הפנימיים או החיצוניים הזאת יעלם הכאב.

לפעמים עצם כתיבת הגריד בטכניקה שפת האור, כבר יוצר את הפתרון של המצוקה הפיזית. הדבר בולט במיוחד אצל מטופלים שסובלים מבעיות כרוניות במערכת העיכול, מחלת קרוהן ותופעות נוספות שמיד עם קבלת הגריד נעלמים חלק גדול מהסימפטומים, המחלה נעצרת והאדם לפעמים גם שוכח שהוא חולה, כמובן שכל זה מתאפשר מכיוון שנעשה ריפוי אמיתי ועמוק ברמת הסיבה, ואין צורך במאבק האיטי והמתסכל עם המציאות הפיזית הקשה אותה הגשמנו.

אם אתם או אדם היקר לכם סובל מבעיות בריאות דעו שיש פתרון, פתרון שעובד מלמעלה למטה ושהעבודה עם שפת האור יכולה לחולל ניסים עבורכם ועבור היקרים לכם.

דילוג לתוכן