אנרגיית הדרגון

דרקונים – תמליל הסרטון

אנרגיית הדרגוןפיות ומלאכים הם לא ממש בשבילך?

את אוהבת עוצמה ומוכנה לשמוע דברים בצורה ישירה?

דרקןנים הם האנרגיה בשבילך!

שלום אני יפעת ואני מחברת אנשים לעבודה עם דרקונים.

התרבות הסינית מעריצה דרקונים ומאמינה שהם מגנים על בני האדם והערים ואילו התרבות המערבית הרבה פחות, בתחילת הנצרות היתה מגמה של הריגת הדרקונים שהופקדו לשמור על המקומות הקדושים וכניסה למקומות רבים בכוח. כיום יש אפשרות לראות את הסיפור של הדרקון בהקשר הגבוה יותר שלו.

איפה אתם ביחס לאנרגיה של הדרקון? מפחדים מדרקונים? רוצים ללמוד להכיר את האיכויות שלהם ואת התודעה שלהם כפי שמתקיימת במימד השביעי?

אתם מוזמנים למפגש מרתק עם ישויות מלאות עוצמה שבוחרות להתחבר לבני האדם מחדש כדי לסייע לריפוי, התפתחות, התמרה והגנה, למעשה, מניסיון של רבים, סיכוי סביר שהדרקונים יהפכו להיות המדריכים או העוזרים המועדפים עליכם.

הם יכולים לסייע לשחרר את האנרגיה השלילית במקום העבודה, לעזור לכם להתחבר לכוח להזיז עניינים תקועים בפרוצדורה המשפטית שאתם נמנעים מלקדם, לטפל בהילינג בנושאים שצריכים טיפול ולהדריך אתכם בשיעורי החיים שלכם.

המסע לעבודה עם הדרקונים מתחיל במפגש מדיטטיבי עם דרקונים בצבעים שונים וממשיך במפגשי העמקה עם דרקון אחד או יותר שיהדהד עם מה שאתם אמורים להגשים בחיים ועם התודעה של הגוף. כל התהליך נלמד איתי באופן פרונטלי או בלימוד מרחוק בסדנאות של שעתיים.

החיבור במפגשי ההעמקה הוא בין דרקון בצבע מסוים לאיבר או מערכת בגוף ולאבן מסוימת מהרויאל ג’מס ונוצר מפגש שמאפשר להתחבר לכל אחד משלושת האלמנטים בדרך שונה וללמוד גם משהו על הריפוי של הגוף בתהליך.

אז אם אתם מחפשים את הכוח שייתן לכם תנופה בכל המקומות המעיקים, קבעו איתי פגישה ונפגוש את כוחו של הדרקון!

דילוג לתוכן