איך עוזרים לתינוקת לישון?

התשובות שלי למצבים של ילדים שלא ישנים בלילה

איך היית מטפלת בתינוקת שלא ישנה בלילה וכל הירדמות כרוכה בהרבה בכי?

תשובה: קודם כל הייתי בוחרת לה את התמונה המתאימה לתליה בחדר שלה ותולה מעל המיטה. החנות שלי באתר מיועדת קודם כל לטיפול בילדים שהם בגיל שלא ממש מומלץ להכניס אותם למסלול של טיפולי הילינג קבועים, או שמי שרוצה את הטיפול ומחובר יותר לרובד האנרגטי אינו ההורה דווקא אלא סבא/ סבתא, דוד או אדם קרוב אחר. תמונה מעל המיטה תייצב את השערים האנרגטיים המסוימים שיש בחדר ותשחרר את האנרגיה שמגיעה אליה/ו ממישורים אחרים.

אחרי התמונה, כמובן רצוי טיפול הילינג אחד או שניים בשביל לבדוק מאיפה מגיע הבכי, יש מקרים שאני פשוט אומר להורים שהילד/ה המסוימ/ת שלהם זקוק לשינה משותפת בחדר ההורים ולמגע בלילה ושהטיפול שלי לבד לא יעזור. העבודה שלי במקרה כזה תהיה ליצור איזון משפחתי שמכיל את הצרכים של הילדים גם כאשר הצרכים האלו אינם כל כך תואמים את הרצון או הציפיות של ההורים.

עם זאת, ברוב המקרים אין בעיה להגיע עם הילד/ה לשנת לילה תקינה אם מאתרים את המקור לקושי. אם מדובר בעודפי אדרנלין בשעות הלילה ניתן לשלב גריד לשינה או טבעת רויאל ג'מס להרגעה והורדת רמות האדרנלין כשעה לפני שעת ההשכבה המיועדת, באופן הזה, תהליך ההשכבה יתחיל עם סיכויי הצלחה רבים יותר ויהיה מהיר יותר. במקרה שהאנרגיה בחדר סוערת מידי או אינה יציבה אפשר לטפל בזה בקלות בניקוי אנרגטי ויצירת גריד לחדר. במקרה שיש סערות נפשיות עקב אירועי היום או מצוקות אחרות, ניתן לזהות אותן ולתת להם מענה וברוב המקרים לאחר טיפול קצר השינה מסתדרת וניתן להגיע לריתמוס מאוזן של היום והלילה עבור המבוגרים והילדים כאחד.

דילוג לתוכן